Яшел Үзән

Аларны Яшел Үзән сабан туенда котладылар

Яшел Үзән муниципаль район Сабан туенда тантаналы төстә алдынгы игенчеләр, терлекчеләр һәм авыл хуҗалыгының башка тармакларында эшләүчеләрне бүләкләделәр. 1. Рафас Сафиуллин - «Овощевод» җәмгыятендә машина йөртүче; 2. Алсу Мөхетдинова - «Тау Иле» коо­перативында сыер савучы; 3. Рәшит Гыйззәтуллин - «Күгәй» кооперативы механизаторы; 4. Альбина Салихова - «Ак Барс» кош­чылык комплексы»...

Яшел Үзән муниципаль район Сабан туенда тантаналы төстә алдынгы игенчеләр, терлекчеләр һәм авыл хуҗалыгының башка тармакларында эшләүчеләрне бүләкләделәр.

1. Рафас Сафиуллин - «Овощевод» җәмгыятендә машина йөртүче;

2. Алсу Мөхетдинова - «Тау Иле» коо­перативында сыер савучы;

3. Рәшит Гыйззәтуллин - «Күгәй» кооперативы механизаторы;

4. Альбина Салихова - «Ак Барс» кош­чылык комплексы» җәмгыятенең Яшел Үзән филиалында ит бүлүче;

5. Динә Сираҗиева - «Ак Барс» кош­чылык комплексы» җәмгыятенең Яшел Үзән филиалында кош караучы;

6. Дмитрий Иванов - «Ак Барс» кошчылык комплексы» җәмгыя­тенең Яшел Үзән филиалында тракторчы;

7. Рәсимә Калабашкина - «Майский» теплица комбинаты» җәмгыятендә яшелчә үстерүче мастер;

8. Рәмзия Вахитова - «Майский» теп­лица комбинаты» җәмгыятендә яшелчә үстерүче мастер;

9. Любовь Шамаева - «Майский» теп­лица комбинаты» җәмгыятендә яшел­чә үстерүче мастер;

10. Галина Малахаева - «Майский» теплица комбинаты» җәмгыятендә яшел­чә үстерүче мастер;

11. Алия Нуруллина - «Майский» теп­лица комбинаты» җәмгыятендә яшелчә үстерүче мастер;

12. Михаил Афонин - «Майский» теп­лица комбинаты» җәмгыятендә машина йөртүче;

13. Алексей Абрамов - «Майский» теплица комбинаты» җәмгыятендә машина йөртүче;

14. Сергей Турков - «Майский» теплица комбинаты» җәмгыятендә механизатор;

15. Рәмзил Вәгыйзов - «Заволжье» җәмгыятенең «Бишнә» филиалында механизатор;

16. Владимир Афанасьев - «Авангард» җәмгыятендә токарь;

17. Александр Половинкин - «Авангард» җәмгыятендә эретеп ябыштыручы;

18. Алсу Рәхимҗанова - «Красный Восток»-Агро» җәмгыятенең Татар Әҗәле терлекчелек комплексында сыер савучы;

19. Илнур Гаязиев - «Красный Восток»-Агро» җәмгыятенең Вахитов терлекчелек комплексында өлкән ветврач;

20. Эльмира Әнвәрова - «Красный Восток»-Агро» җәмгыятенең Мулла Иле мегафермасында сыер савучы;

21. Зөлфәт Зәйнуллин - «ВЗП Заволжье» җәмгыятендә механизатор;

22. Ринат Ганиев - «ВЗП Заволжье» җәмгыятендә машина йөртүче;

23. Марат Сәгъдиев - «ВЗП Заволжье» җәмгыятендә механизатор;

24. Вәлиәхмәт Сираҗетдинов - «ВЗП Заволжье» җәмгыятендә механизатор;

25. Илгиз Миңнуллин - «ВЗП Заволжье» җәмгыятендә механизатор;

26. Азат Хәмидуллин - «ВЗП Заволжье» җәмгыятендә механизатор;

27. Фәһим Бикмуллин - «ВЗП Заволжье» җәмгыятендә механизатор;

28. Мәдинә Тимершина - «Красный Восток»-Агро» җәмгыятенең Татар Әҗәле терлекчелек комплексында бозау карау­чы;

29. Алсу Сабитова - «Красный Восток»-Агро» җәмгыятенең Мулла Иле мегафермасында бозау караучы;

30. Тәнзилә Нигъмәтҗанова - «Красный Восток»-Агро» җәмгыятенең Вахитов терлекчелек комплексында сыер савучы;

31. Ирек Миңнуллин - «Племенное дело Заволжья» җәмгыятендә мал карау­чы;

32. Алексей Архипов - «ВЗП Заволжье» җәмгыятендә машина йөртүче;

33. Асия Билалова - «Агрофирма «Залесный» җәмгыятендә күркә караучы;

34. Михаил Батманов - «Табигать байлыгы» муниципаль унитар предприятиесендә механизатор;

35. Ильяс Абдуллин - Олы Шырдан авыл җирлегендә иң яхшы гаилә фермасы хуҗасы;

36. Фәрит Җиһаншин - Акъегет авыл җирлегендә иң яхшы шәхси хуҗалык хуҗасы.

Следите за самым важным и интересным в Telegram-канале Татмедиа


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: